| alexandru200320032003 a întrebat:

Esti cineva care a mai comandat de pe amazon.co.uk sau amazon.com?
Si daca da, ce ati comandat? Cum a decurs livrarea? Cat a costat livrarea si in cat timp a venit?
Vreau sa comand un microfon Blue Snowball iCE si as vrea sa stiu daca merita sa comand de acolo sau nu.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Bineinteles ca merita, Amazon este cea mai mare companie de comert online cu amănuntul din lume, milioane de oameni comanda, dar din cate stiu doar amazon.uk livreaza in Romania.

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru un simplu microfon nu merită să faci comanda tocmai din străinătate, oricum site-ul e de încredere și livrare ajunge maxim în 3-4 zile.