| ThatDude a întrebat:

Eu am comandat un joc de la Emag pe site-ul online pe data de 21 decembrie, acest joc se va livra si in vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nici eMAG si nici curierii nu au vacanta (exceptand cele 2 zile de Craciun si cele 2 de revelion) dar s-ar putea sa mai intarzie coletele din cauza volumului mare de comenzi.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Am comenzi de la eMag de la inceputul lui decembrie, care nu au fost livrate nici pana acum. Asa ca nu conta prea tare ca o sa-l primesti anul acesta.