| Karma95rdb2017 a întrebat:

Eu am dat comanda de un telefon joia trecuta si pana azi nu mi-a venit eu find din localitate Dolhasca judetul Suceava in cat timp o sami ajunga

1 răspuns:
| Kryeno a răspuns:

Verifică-ți mail-urile, iar dacă cei de la firma de curierat ți-au trimis o confirmare de preluare a comenzii, ar trebui să scrie și data la care se livrează. Mail-ul conține, de regulă, și un cod AWB, pe care îl introduci pe site-ul firmei de curierat și-ți arată în ce stadiu se află comanda.