| YellowPerson a întrebat:

Eu ce pot sa ii iau de "secret santa" unei fete cu bani si fite(care si asa are de toate), avand in vedere ca suma pe care am stabilit-o in clasa e de 120 lei?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Wow...dar sunteti o clasa de bogati, daca ati stabilit un "secret santa" la atat banet!
Am lucrat ani de zile in corporatii mari, unde salariile erau de $4-5000 iar "secret santa" era intotdeauna stabilit simbolic, in jur de $20, niciodata de valori mari.

| gabicoo a răspuns:

Dacă e plină de fițe și de bani atunci iei portofelul sau telefonul! Atunci o să fie plină de draci!
winking

| Lioana a răspuns:

Ceva ce crezi tu ca nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul ca ii suporți fițele, acest preț este inestimabil.

| timidu89 a răspuns:

Vorba lui Onur. o shaorma cu usturoi si un suc tongue restul il pastrezi happy

| florin926481f a răspuns:

O prostie "secret santa", noi suntem romani nu e de noi asa ceva.Dar ce sa facem trebuie sa ne supunem ca doar suntem un colectiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Iamforfun a răspuns:

Poți să îi cumperi o ramă foto mare în care poți pune mai multe fotografii (se găsesc la magazinele de cadouri).
https://images.app.goo.gl/tpFEKAYGkiQvYX9f9

| anonimus010101110 a răspuns:

Nu conteaza ca are de toate sau nu are nimic, daca ii faci ceva frumos tot se va bucura, daca fumeaza/vapeaza sau vrea sa se apuce ai putea sa ii iei un vape elfbar, sunt f bune si sunt 30 ron

| Palorma a răspuns:

Ofera.i ceva ce nu poate cumpăra cu baniwinking

| RegeleLeu a răspuns:

Contează și ce vârstă are
Poți să îi iei ceva cu specific de Crăciun, gen din pepco, lumânare parfumată, o cană drăguță, ceva decorațiune sau un set cu rimel, oja, un fular frumos, sau set cu produse de curățare a fetei sau a corpului...