| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu reusesc sa imi cumpar haine de la alte mari in afara de Lacoste, si emporio armani, e problema ca eu ascult manele foarte mult si toate tricourile si bluzele cu care se afiseaza nicolae guta in videoclipuri, eu le-am cumparat modelele acestea, si mai am tricouri de la emporio armani, nu reusesc sa gasesc ceva de la dolce gabana, sau versace sa imi placa, am incercat sa nu mai intru in magazinele de lacoste, si emporio armani, dar nu pot sa ma abtin, pantaloni am emporio armani numai, de la gucci, sau hugo boss, etc nu imi place nimic, si devin penibil, pentru ca lacoste este clasic, si o sa imi zica lumea "guta" numai la incaltamintea sport, port nike, si puma, nu suport marca adidas. Ce sa fac sa nu mai cumpar lacoste, pentru ca si pretul de la hainele lacoste, este aproape cu cele de la emporio armani, dolce, gucci, etc depinde de modele, si magazin.

Răspuns Câştigător
| dyna_1486 a răspuns:

Omg!straight faceasta e o adevarata dilema...nu inteleg cum faci fatathinking
ce chestielaughingnu mai cumperi si gata!

24 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Cumpara de LA COSTEL. ce zici? du-te ma nene si trateaza-te!

| rosto a răspuns:

Mai baiatule eu nu stiu unde traiesti tu da' mai uita-te o data la hainele si la incaltamintea lacoste si daca ti se par de pensionari, cauta-te si la ochi, nu numai la cap. vezi ca am vazut eu o camasa versace acu' ceva vreme (dar poate mai e ceva pe acolo) la outletul ala din militari. era albastra metalizat asa si cu fir auriu prin ea, numai buna pentru tine. spor la cumparaturi!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca acum, noi toti ar trebui sa cadem pe spate de admiratie ca, vezi doamne, de la ce firme te-mbraci tu!
Baai! Degeaba pui tu pe tine Lacoste si Harmani (oops! Armani), daca nu le plimbi intr-un X6. Neaparat alb. Pentru ca, presupun ca stii asta: cocalarul fara "gipan" alb nu face doi bani.
Ia pune tu deoparte "ieuroii" pe care i-ai da intr-o saptamana pe tzoale si, saptamana care vine, sa vii aici sa ne povestesti si ce "gipan" ti-ai tras, ca te faci dracul de ras.
P. S. Aoleu! Abia dupa ce am scris tot, mi-am dat seama care-i problema ta: a luat foc Dragonul Rosu!

| Laura a răspuns:

Ar trebui sa rad sau sa imi fie mila?

| Iulika96 a răspuns:

Tu chiar ai o problema mare. Ce raspuns ai vrea sa-ti dam noi daca nu pui nici o intrebare si nici nu se intelege nimic din ce ai scris tu acolo.Mai bine lasi deoparte hainele alea scumpe pe care dai nu stiu cati bani si te apuci sa inveti putina gramatica.Ai scris tot carnatul ala degeaba, acum sincer.Ne spui tu noua ca ai pantaloni de firma si ca nu te poti incalta cu adidasi de la Adidas. Ce vrei pana la urma sa te dai mare cu toate hainele tale? Fa-ti un control mai nene.

| Marutza a răspuns:

Mai bine invata romana mai intai, apoi vorba lui rosto- du-te sa-ti faci controale. Esti un cocalar maxim! Primul pas pentru a te vindeca este sa-l lasi pe Guta cu Taraful lui, tu sa te cizelezi, sa lasi hainele Armani, D&G, Gucci, etc. in pace pentru ca tu sigur iti cumperi facaturi din piata, si ramai la Lacoste pentru ca nu sunt deloc de pensionari. Incearca Zara, Pull and Bear, Bershka si muuulte altele! Ai putea sa-ti iei si un style-ist! Renunta la ochelarii mari, mari si cu rama alba si lentila neagra de soare, pentru ca pun pariu ca ii porti! Succes!

| KLapeman a răspuns:

Pot sa-ti spun Guta? bine zici "checkmybrain " ...chiar unde e intrebarea

| KLapeman a răspuns:

Poate ca imi blocheaza astai contu.Doamne ce nu suport eu cocalari(gen tu)frate acum degeaba incerci sa te scoti ca deja neai omorat cu "intrebarea" ta.nu stiu cum de lasa asemenea persoane p aici.frate hai sa ne laudam toti cu ce avem prin casa., in ce masini ne dam...etc.laughinglaughinglaughingscuze daca team jignit laughinglaughing

| checkmybrain a răspuns:

Oooook...si?
N-am inteles nimic...ai scris un paragraf intreg in care te lauzi(sau nu) ca iti cumperi ce isi cumpara si Guta si ca esti obsedat de Lacoste. Cu ce te putem ajuta noi, userii TPU? Mai exact, care este intrebarea? Vad ca totul se termina cu un amarat de punct(.).
Si ca sa raspund la "intrebarea" ta: Felicitari!
Sper ca te-am ajutat; un raspuns mai potrivit n-am gasit.

| Hata a răspuns:

Si voi, omu' are si el o dilema, ca nu am reusit noi sa ne dam seama care este clar noi avem prb si nu ellaughingin primul rand gaseste un stil vestimentar sa te reprezintee pe tinee, nu pe Guta, din punctul meu de vedere la aceasta firma sunt si haine frumoase, trebuie doar sa stii sa le alegi, nu sa te uiti ce si-a mai luat Guta si urmatoarea zi gata si u dp el, ma indoiesc ca atunci cand zici Guta zici bun gust...bafta,u chiar ai nevoiehappy

| alexH a răspuns:

Regele cocalarilor tu este.winking

| JustMe a răspuns:

Cam naspa de tine, deci chiar ai o problema. La creierstraight face

| :x_2232 a răspuns:

Băă ce probleme ai şi tu:O fi atent. du-te copilule şi dăte cu capul de totsi peretiiwinking e foarte indicat pentru problema ta. Eşti un cocalar trecut de limită. Nu îi mai obosi pe medici, că xcum mentalitatea nu se schimbăoh go on Şi ne mai întrebăm de unde apar totsi cocalarii ăştia obsedatsi de Gutsăstraight face Du-te şi tu până la tanti Leana că îţi face aia nişte hainestraight face Lasă. l pe Gutsă, că o să ajungă şi el să facă cumpărături tot de acolo când o să aibă portofelul golwinking

| Ella_1816 a răspuns:

Intreaba-l pe Gutza!

| RAY a răspuns:

Guta nici macar nu poarta haine de firma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai oameni buni, ce interes am sa ma laud la voi, oricum nu ma cunoasteti, dar vreau sa spun ca marca "lacoste" este clasica si o poarta in general persoanele trecute de 37 de ani, si eu am 20 de ani, problema este ca eu daca al vad pe guta, in tricou lacoste si eu nu al am, fac tot posibilul si imi strang banii sa al cumpar.Si nu mai vreau sa mai fac asta ca o sa imi zica lumea ca ma imprac ca pensionarii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Go shoot yourself

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca, spre final, nu puneai virgula intre subiect si predicat si daca in loc de punct puneai semnul intrebarii, as fi zis ca ai scris aici la caterinca.
Cu stima, http://sp2.ro/019926!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca te inteleg. Nici eu nu pot sa-mi cumpar altceva dar nu ascult manele, ca oricum sunt surda. Dar Emporio Armani ala si Gucci si Dolce Tiramisu sunt autentice? Ca ultima data cand am intrat la Gucci m-am dus cu 5 euro sa-mi cumpar un tricou si mi-au ras in nas ca cica asta costa 150 de euro. S-a scumpit... Ce-mi recomanzi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-mi sugi bilele

| Cσcσ a răspuns:

Problema ta este ca esti putin cam obsedat de manele.Nu le mai asculta pentru ca dupa cum observi iti fac numai rau adica tu nu vezi?! ai zis ca daca il vezi pe Guta cu un tricou lacoste faci tot posibilul sa ai si tu.Ar fi bine sa nu te mai iei dupa Nicolae Guta si nimeni altcineva si sa te imbraci cum iti place.Tu chiar esti dependent de cocalarii aia scuze ca ii numesc asa dar asta este adevarulwinking

| inginer a răspuns:

Get a life!

| Deea :x a răspuns:

Ce faci Gutsa? laughing