| Bionicle a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar un inel. Vreau sa stiu, voi ce stiti despre marimi intre 7 pana la 12? Am mai aflat despre acest tabel care iti arata marimea la inele,si vanzatorul mi-a aratat un videoclip pe youtube,cum sa aflu ce marime port, iar eu am 6 cm si jumatate.Si mi-a zis ca as purta intre 11 sau 12.Si eu credeam ca port intre 7 sau 8.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Uite ce am gasit.
http://bocane.ro/content/27-tabel-marimi-inele?content_only=1
Pana la urma, degetelele sunt la purtator, deci poti proba...
O seara buna :)