| ș53fan a întrebat:

Există folie de sticlă pentru Ihunt One Love? Și aș dori să îmi dați un tip de căști bune să aibă bass bun să aibă un preț până în 50 de lei și dacă se poate și o boxa portabila tot așa cu bass și până în 60 de lei a și creion din acela până în 30 de lei! De pe eMag...Va mulțumesc! Și va rog să îmi răspundeți!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am vrut sa-ti raspund dar vrei prea multe si doar de pe eMag. Asa ca...

| ?53fan explică (pentru Salontanul):

Nu neapărat de pe eMag, numai să fie! Și nu trebuie să îmi spui tot ce am scris eu că vreau ci doar ce știi! Deci? îmi spui?