| kayura a întrebat:

Exista magazine cu costume ale personajelor din anime, accesorii, jucarii sau figurine in Romania mai aproape de Slatina?

14 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Nu cred ca avem magazine de "cosplay" in Romania. Stiu un magazin online care vinde manga-uri original foarte interesante.
P. S. numele tau vine de la "Kayuga Kimimaro"? big grin
Numai bine, Shin.

| Sanako a răspuns (pentru Shin):

Salut!
Îmi poţi spune şi mie site'ul, pentru că şi eu sunt un fan animehappy
Mulţumesc anticipat!

| Shin a răspuns (pentru Sanako):

Www.mangashop.ro - De acolo imi cumpar Manga-urile :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu in Slatina dar iti poti comanda de pe internet. :)
De ex: http://www.carnavalfiesta.com/Costume-copii.html
http://www.costume-de-carnaval.ro/......-8_12.html
http://www.azoldo.ro/catalog/costume.php?id_cat=3&id_subcat=3
Cu siguranta vei gasi ceva :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A zis anime nu desene animate -_-' nu magazine cosplay nu sunt decat online insa nu sunt romanesti ci straine nu iti recomand sa comanzi ceva de acolo numai daca ai un portofelul destul de gros momantan in tara noastra trendul anime nu e prea cunoscut laughing cum ca de obicei trendurile in tara asta apar dupa ce se invechesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K coamnd si in cat timp vine?

| akatsuki a răspuns:

Nu exista magazine pentru cosplay in Romania, majoritatea celor care fac cosplay si le fac singuri sau la un croitor.

| rosian22 a răspuns:

Iti zic eu cum faci mai usor.Fal cosplay pe L din death note la ala nu-ti trebuie de cat o bluza alba si niste blugi si gata.

| rosian22 a răspuns:

Iti zic eu cum faci.Fal pe L din death note la ala nu-ti tree de cat niste blugi si o bluza alba.

| AloneInMyCoffin a răspuns:

Este un magazin online, dar nu stiu daca livreaza in Slatina. Poti sa cauti costume cosplay si o sa-ti dea mai multe rezultate la niste preturi mai bune decat celelalte site-uri online.
http://www.ebay.com/

| DmcStefan a răspuns (pentru crii26):

Cihaya, momentan este oprit.stii ce s-a intamplat cu el? happy