| DomnulMuratura99 a întrebat:

Exista magazine oficiale puma/nike in constanta?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Poti cumpara din mall-uri de la Hervis sau alti retaileri, ori poti cauta pe google, sigur gasesti ceva.

| JackR a răspuns:

Este un magazin Nike in City Park Mall. Mai era un outlet Nike, pe bd. Mamaia, langa Lake View, dar nu sunt sigut ca mai este deschis acum.
Despre Puma, nu stiu sa fie o magazin exclusiv, dar gasesti marfa de la ei la Hervis sau Intersport.

| Marian_Serban_1992 a răspuns (pentru JackR):

Magazinul de pe mamaia la lake view s-a inchis definitiv doar gasesti in city sau in maritimo dar au preturi destul de piperate sau poti intra pe sport vision si sa pandesti cand au oferte