| Maruus a întrebat:

Exista vreo cale prin care poti vedea online, factura curenta la Electrica, fara sa activezi la ei factura electronica?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai 2 sanse sa o vezi online:
- te uiti in emailul personal, daca le-ai cerut sa ti-o trimita prin email.
- sau intri online pe contul tau si-ti vezi factura online.

Daca nu le-ai cerut sa ti-o trimita pe email si nici nu ai cont online la ei, mergi pana la Electrica si iti scot ei un duplicat pe printer si ti-o dau.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.

| gabicoo a răspuns:

Îi faci o poză și o postezi pe Facebook!

Răspuns utilizator avertizat
| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Da, poti sparge baza de date.

| Brizbriz a răspuns (pentru Enea_Tomita_1996):

Sau cumperi firma electrica big grin

sincer, facturile sunt o chestie care tine de intimitate, IN NICI UN CAZ nu poti sa ai acces fara sa te autentifici ca e factura ta, altfel oricine poate sa vada factura oricui, si asta e putin ilegal, doar putin asa