| heler2 a întrebat:

Fast TPU, imi trebuie bani pentru un Samsung galaxy tab 2 la 20 milioane, cum fac bani, nu vreau sa ma fac de ras, pot sa vand ceva sau sa lucrez pe undeva, sunt tanar si nu pot sa plec singur prin oras asa ca nu prea am ce face, astept raspunsuri, funda

2 răspunsuri:
| andriesflavius a răspuns:

Imparti ziare, ajuti vecini pe bani, vinzi ce nu-ti trebuie

| alice9 a răspuns:

Pai incearca sa mai vinzi din lucrurile care nu iti mai trebuie si ii ajuti pe ai tai iar mai apoi ceri cate o recompensa. Eu asa fac. Mult succes!