| Alison95 a întrebat:

Fetelor va plac hainele / rochiile de la bershka?

5 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Mie nu prea imi plac. Mi se par mai feminine si frumoase cele de la Hermosa, dar fiecare cu parerea lui.

| LolaLollita a răspuns:

Nu aleg hainele neaparat dupa o marca. Uneori imi plac hainele dintr-un magazin, alteori nu. Referitor la Bershka, deoarece de asta intrebi, am doar 2-3 articole de imbracaminte cumparate de acolo. Nu mi se potriveste orice. Daca imi place cum arata pe mine si imi pune calitatile in evidenta, nu conteaza de unde imi iau hainele.

| Deliα a răspuns:

Da

| Alecsandra95 a răspuns:

Da. happy Au lucruri dragute.

| 7names a răspuns:

Da. Sunt foarte frumoase!