| VictoriaVikky a întrebat:

Funda!
Buna, stiti cumva daca la Unirea (Bucuresti, Romania) exista un magazin pe nume Converse All Star? La ce etaj este si cam cat este pretul.
Daca puteti si un link sa imi dati cu magazinul Converse All Star Romania.
Si inca ceva cei care au mai cumparat daca stiu, tenesii sunt buni?
Multumesc! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| emmastone1 a răspuns:

Din cate stiu nu exista in unirea magazin converse, dar este un magazin care vinde conversi pe la ultimele etaje nu mai stiu exact care.

| VictoriaVikky explică (pentru emmastone1):

Multumesc!

| emmastone1 a răspuns (pentru VictoriaVikky):

Cu placereee!:*

3 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Eu stiu ca nu exista mgazinul ala acolo.