| MariA00 a întrebat:

FUNDA! Cam cat costa o pereche de tenesi negri din magazinul Converse?

8 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Am vazut 3 modele diferite, unul cu pret vechi, 170 lei si celelalte 2 modele costau 270 lei si 350 lei.( in Timisoara)

| thegatekeeper a răspuns:

Depinde si de magazin, fiindca am observat ca preturile variaza putin, chiar daca, teoretic, este tot acelasi model de Converse. Eu mi-am luat anul trecut cu 280 RON (acelasi model pe care il cauti si tu).

| Biankka a răspuns:

In magazinul oficial costa in jur de 60-75 de dolari.winking

| MariA00 explică:

Scuze! Nu tenesi, bascheti.

| denysyk a răspuns:

50 lei iti spun sigur mi-am luat si eu tot negri de la coverse sunt tari ii port chiar acum s ii ador

| Anndreea49 a răspuns:

250. FUNDA?

| asdfghjkStyles a răspuns:

Pai am vazut ca sunt 270 de lei

| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

250-300 de lei chiar am uitat pretul