| buburutza0431 a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre magazinul,, Zenda"? Au produse de calitate? Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Sunt outlet de la alte firme ( eu mi-am luat rochita de la Berschka de acolo f. draguta si la pret bun si un tricou de la C& A la fel )).
Scrie la fiecare de fapt care e firma.

| Anndreea49 a răspuns:

E magazin bunnn si da au produse de calitatee

| HispanitasShoesHandbags a răspuns:

Unul dintre cei mai redutabili producători de produse din piele – pantofi și genți – a intrat pe piața din România, spre fericirea femeilor care sunt într-o permanentă căutare a perfecțiunii. Pantofii Hispanitas au darul aproape inegalabil de a fi confortabili și, în același timp, foarte moderni!
Puteti vizualiza produsele aici: http://www.hispanitas.ro/shop-online sau ne puteti vizita in magazinul Hispanitas din Mall Baneasa Shopping City!