| LeonovATgates a întrebat:

FUNDA! De unde se cumpara pachete de trabucuri? ( ma refer in realitate, nu online )

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la magazine care vand asa ceva. Incearca la Inmedio. Dar nu ai 18 ani si nu iti vor vinde.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=Tutungerie
poti sa adaugi orasul tau dupa tutungerie
si ti le arata si pe harta

dar, daca, chiar esti cel din poza o sa iti dea un sut in kur cu mesajul vino inapoi cand ai 18 ani... nu isi risca ei licenta pentru cateva trabuce

| Dalmore a răspuns:

De la tutungerie, caută pe net sau pe google maps.

| Vali215 a răspuns:

Tutungerie, de acolo le cumperi.

| rovion a răspuns:

Tutungerie dar ai grijã dacã nu ai peste 18 ani nu poţi cumpãra, dar dacã ai poţi cumpãra!