| Emy52 a întrebat:

FUNDĂ!
Pot da retur la niște haine luate de pe Shein dacă nu îmi vine mărimea? Se pot returna și alte lucruri sau nu se poate returna nimic?

Răspuns Câştigător
| just4ubr2015 a răspuns:

Returul se plateste si banii ii primesti fara comisioanele bancare dar dureaza 2 luni mai bine vinde hainele la altii ca iesi mai ieftin. data viitoare comanda din tara ca e mai ieftin pentru 5 lei in minus macar in Romania ai retur in 14 zile ba chiar la unii retur direct prin sameday si ai banii in aceeasi zi in cont.mam lamurit cu shein husa in Romania 7 lei pe eMAG la ei 5 lei mare branza laughing

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa dai retur

https://eur.shein.com/Return-Policy-a-281.html

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut prostia sa comanzi online de aceea nu i ti vin, nu i ai probat, de returnat îi returnezi dar pna primesti banii inapoi dureaza mult.

| Frank51 a răspuns:

Poți returna orice produs cumpărat online, în termen de 14 zile de la primirea coletului, fără motiv.

| Emy52 explică:

Încă ceva, va rog: Primesc banii înapoi? trebuie sa plătesc returul?

| zmeurica14 a răspuns:

Buna, eu am patit acelasi lucru acum ceva timp. Imi luasem o pereche de blugi se pe shein dar imi erau foarte largi, am vrut sa ii returnez dar nu am reusit deoarece din cate am inteles nu este disponibila chestia asta si in România... poate s-au mai schimbat lucrurile de atunci dar daca nu, imi pare rau dar nu prea ai alta opțiune decat sa pastrezi ceea ce ai cumpărat?