| geany550 a întrebat:

Funda! Salut, imi puteti spune va rog cele mai bune siteuri pe care pot gasi sneakers new balance care sa nu aiba preturi exagerate multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu au preturi exagerate inseamna ca nu sunt originali si degeaba ii iei

| geany550 explică (pentru suntserios):

Nu ai inteles deloc ce vreau sa zic dar in fine.Sunt unele siteuri care maresc pretul unui produs exagerat, de altfel nu ma deranjeaza sa platesc pretul real a unei perechi de papuci