| SkaterBaa a întrebat:

FUNDA.
Salut. sunt skater si vreau sa va intreb
Care este diferenta dintre hainele de skate (tricouri, hanorace, pantaloni de la firmele de skate gen DC, element sau mai stiu eu) si cele obisnuite? La inceput aveam adidasi din piata dar cand am realizat ca se rup repede mi-am cumparat originali, acum ma dau pe skate pe o pereche de DC-uri si tin foarte bine, se simt si mult mai bine in picior.
Oare cu hainele de skate e aceeasi treaba? Sau e doar asa, sa ai firma de skate pe tine?

1 răspuns:
| Cineva2424 a răspuns:

Nu conteaza ce haine porti, ideea este sa porti shoesi de skate. Poti sa porti si pantaloni scurti cand te dai cu skatelaughing