| Bianca765 a întrebat:

°°°°FUNDA°°°°
Stie cineva de unde pot cumpara castile AKG? (cele pe care ti le dau atunci cand iti iei S8+) sau macar ce casti pot cumpara doar sa se auda la fel de bine? Nu conteaza daca au microfon sau nu.
Tin sa mentionez ca am cautat pe Emag dar sunt prea multe modele la fel, la preturi diferite dar nu iti dai seama care sunt cele originale pentru ca pozele si descrierea se repeta la fiecare produs.

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Din experienta mea vasta cu casti audio de tot felul, iti recomand: https://www.avstore.ro/casti-telefon/?sort=price_asc. Poti incerca si celelalte categorii de casti, daca nu te intereseaza microfonul. Sigur, tot ce vand, sunt produse 100% originale.

Ca recomandare, incearca orice iti place (si se incadreaza in bugetul tau) de la Sennheiser, dupa urechea mea sunt cu o clasa peste orice altceva.

4 răspunsuri:
| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Serios pui prea mult pret pe o singura firma

| Gucci777 a răspuns:

Pe site-ul oficial akg