| cealapamarin a întrebat:

Gasesc la dragonu rosu ceasuri, hublot audemars piguet? Dau funda! Nu ma intereseaza raspunsuri fara rost!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Da. Gasesti contrafacute. Falsuri. Orice.

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Gasesti replici.

| cealapamarin explică (pentru GdX):

La dragon?

| GdX a răspuns (pentru cealapamarin):

Da. Gasesti contrafacute. Falsuri. Orice.

| ACTH a răspuns:

Salut, incearca la targul vitan, duminica, acolo e plin de toate replicile posibile si imposibile, dar poti incerca si la dragon.

| cealapamarin explică (pentru ACTH):

Am fost acolo, 1500 lei pe un fake de hublot si numai a lasat nici un leu laughing la banii aia imi iau 3 fossile originale din magazin

| MarvelStars28 a răspuns:

Depinde, ce buget ai?

| cealapamarin explică (pentru MarvelStars28):

Depinde de cas si calitate, dava ma poti ajuta lasa mi msg in privat