| lorena1gianinak a întrebat:

Hallo! Știe cineva cum sunt țigările *Sobranie Collection Golds și Collection Golds Black?* Am văzut ca au aparut de curând la magazinul din apropierea mea și nu le-am încercat niciodată, nici nu știu cum arăta.
Ce părere aveți despre ele?
P. S : sobranie Black russian și cocktail se găsesc în România? Dar White Russian? Dacă da, cât costa? Pentru ca la noi au dar nu știu în România...
Dankeschön

5 răspunsuri:
| SDana a răspuns:

Daunatoare! Cancerigene!

| lorena1gianinak explică (pentru SDana):

Nu cred ca are rost sa comentezi.am întrebat pentru fumători!

| Simpatic a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Pai si ce ai vrea sa iti zica da sunt bune? pai nicio marca de tigarete nu este buna, benefica!

| lorena1gianinak explică (pentru Simpatic):

Nu fumezi, nu comentezi.

| Simpatic a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Unii am fumat dar ne-am desteptatwinking