| GSMH a întrebat:

Heeei, deci vreau sa-mi schimb telefonul, știe cineva un telefon bun pana in 7, 8 mil?
Merci mult anticipat!

7 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Și eu recomand Xiaomi. Am cativa amici si rude care nu mai cumpara Samsung, Huawei si au trecut pe Xiaomi. Merge repede, e mare, slim si face niste poze super

| Bogdan70001 a răspuns:

Eu iti sugerez
XIaomi REdmi Note 7 (il iei la 800 lei de pe Amazon)
Xiaomi Redmi 7 (undeva la 600 lei pe Emag))
Si cam asteqa sunt singurele telefoane bune sub 1.000 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P Smart 2019 la banii ăștia. Găsești pe eMAG. Dețin telefonul, sunt mulțumit de el.

| Cduncfujndf a răspuns:

J6+

| Cduncfujndf a răspuns:

J4+

| Robeeert1 a răspuns:

Dap, pe la vreo 800 de lei găsești Xiaomi Redmi Note 7. Este un telefon excelent cu specificații de 1200 lei.

| idkkkkkk a răspuns:

J3 2017, merge ok si are 16gb, daca vrei mai bagi si card de memorie si te ai scos cu 32gb