| anonim_4396 a întrebat:

Heeei, știu că am mai pus o întrebare în legătură cu chestia următoare (pentru cei care își vor aminti;;) ), dar iarăși am o nelămurire. Deci, vreau să îmi comand niște cărți de pe site-ul acesta:
http://www.elefant.ro/cauta.html?reset_filter=&cat=all&q uery=amurg
(( Cărțile Twilight,dacă interesează pe cineva ))
Ei bine, cărțile au prețul acesta cu portocaliu și nu înțeleg: e prețul fix sau e un preț cu reducere (în caz că ai un voucher) pentru că mi se pare un preț exagerat de mic, față de alte site-uri unde se vand carți și asta mă pune pe ganduri :-?.
Asta e TOT CE VREAU SĂ ȘTIU, deci vă rog să mă ajutați.
Dau FUNDĂ urgent!
Vă mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu merge linkul dar da, ala cu portocaliu e pretul. Si pe langa pretul cartilor platesti si transportul.

| irinuk28 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Mere link-ul, dar multumesc. Si eu mi-am dat seama ca ala trebuie sa fiu pretul cartilor, dar nu eram 100% convinsa happy.