| Fumiko a întrebat:

Heey cei care stati in Arad, nu stiti cat costa niste casti la magazinu Pepco din Atrium mall?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cam pana in 10 lei.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce fel de casti?

| Fumiko explică (pentru darrio2007):

Dinastea simple micute care le bagi in urechu

| Fumiko explică (pentru darrio2007):

Ok multumesc.
Nu sti sunt bune?

| darrio2007 a răspuns (pentru Fumiko):

Sincer,la pretul asta, nu prea.

| Fumiko explică (pentru darrio2007):

Bun,deci am fost azi si mi-am luat casti la risc o pereche la 5 lei si una la 10, cand am iesit le-am verificat si functionau dar se auzea mai tare instrumentalul decat vocea si am ramas tare dezamagita acum am facut referatul la geografie si cand am terminat, sa vezi si sa nu crezi, am constatat ca functioniaza perfect. laughing Ma bucur ca totusi le-am luat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fumiko):

Ma bucur.

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pretul vaiaza de lala 5-20lei