| ariana6331 a întrebat:

Hei! a-ti comandat de pe okazii? vreau sa comand un ghiozdan, dar nu stiu daca va arata ca in poza! sunt lucruri bune si noi pe acel site?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mădălllinna a răspuns:

In fiecare anut se specifica daca este nou sau uzat. Sigur va arata ca cel din poza. Poti avea incredere happy

| trisoru a răspuns:

Cum adica arata ca in poza? pe okazii is persoane ca si tine care isi vand propriu obiect, ce e in poza iti vine acasa, incearca tocmai.ro sau mercador.ro

| RanyaRa a răspuns:

Da, eu iti recomand acest site cu toata increderea, pentru ca am prieteni care au comandat lucruri de acolo. E ca un fel de E-bay romanesc happy

| miutza555 a răspuns:

Eu cred ca da! :3