| SatraBenzbest a întrebat:

Hei! Am dat o comanda in urma cu aproape o luna de pe Shein.Mi-am facut cont si fara sa-mi dau seama am bagat o adresa de email gresita, neexistenta, drept urmare nu am primit niciun email de confirmare.Comanda stiu ca este plasata si trebuie sa ajunga deoarece o urmaresc din aplicatie....singura problema este ca nu stiu ce o sa fac daca vine la posta si va trebui sa arat o dovada a platii.E cineva care a mai comandat si stie ce as putea face in cazul acesta?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai, eu am comandat multe pe internet si niciodata postasul nu mi-a cerut dovada platii.

| PetraMath a răspuns:

Bună! Și eu am dat o comanda, a venit după o luna de zile acasă. În ce țară aștepti comanda? Plata ți-o arata în cont.