| ioanaandreea18 a întrebat:

Hei! Am găsit pe internet un site Converse. Vreau sa-mi dau comanda de ceva, însă nu știu dacă pot sa am încredere în el. Dau funda.
https://www.google.ro/......https?/url

Răspuns Câştigător
| aninominatus a răspuns:

Hey! Nu sunt papuci originali, mi-am comandat cred ca acum 4 luni niste tenisi si aveau ce-a mai proasta calitate happy Multumesc!

| ioanaandreea18 explică (pentru aninominatus):

De ce acest site ți i-ai cumparat?

| aninominatus a răspuns (pentru ioanaandreea18):

Da cel putin, am avut 2 perechi, o pereche i-am primit cadou de la parinti de pe site-ul asta, si dupa cand mi i-am luat singur de pe acelasi site, nu au mai avut aceeasi calitate...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BadassFox a răspuns:

Site-ul pare destul de profesional, daca ai dubii suna la numarul afisat sus! ^^

| ioanaandreea18 explică:

Problema este ca nu-i pot întreba daca tenesii sunt originali, pentru ca daca site-ul este o minciuna, nu o da-mi spuna adevarul la telefon. Mersi oricum. laughing