| Twentyonepilots a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutor ca am intrat pe ultima suta de metri si imi vine sa plang (glumesc)! laughing Deci, vreau sa ii iau prietenului meu de craciun o pijama onsie (pijama intreaga gen salopeta) si nu gasesc nimic ok pe niciun site. Am ajuns la pagina 3 pe google, atat de grav e!laughing Problema e ca ce am gasit sunt prea mici, el fiind inalt, iar celalalte (care sunt ft putine) sunt urate si mult prea scumpe. Aveti idee unde as gasi? Exista magazine in care au asa ceva? (BV) Nu trebuie sa fie de baieti neaparta, pot fi unisex, dar cele kigurumi cu animale nu sunt o optiune, caci sunt prea mici.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa cumperi iubitului o asemenea pijama?
Este singura pijama de bataie de joc a unui barbat, sa-l imbraci ca pe copii mici si extrem de jenant, sa-ti mai fie si iubit... daca te duce mintea, poti realiza ca ii trebuie musai pijama din 2piese, mai ales daca este os eara romantica, care se lasa cu sex.

| Twentyonepilots explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca am mentionat in intrebare ca am nevoie de parerea unei triste! Nu inteleg de ce simti nevoia sa te bagi in seama daca nu ai un raspuns pentru intrebarea mea. Relatia mea tine strict de mine si nu am nevoie de parerea ta, daca vreau sa ii cumpar asa ceva, asta cumpar. Si stai linistita ca nu e problema ta cat ma duce mintea, te asigur ca mai mult decat te duce pe tine, care raspunzi aiurea si pe langa subiect.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Twentyonepilots):

Daca te-ar duce capul, ai intelege cat de proasta poate sa fie o asemenea alegere, dar cum nu te ajuta capul, te las sa-ti sochezi iubitul cu un cadou de tot rahatul/

| Twentyonepilots explică (pentru Twentyonepilots):

Vad ca tu ai o problema... Am inteles ca nu esti de acord cu ideea mea, dar nu inteleg de ce ma jignesti doar pentru ca avem pareri diferite! Ai face bine sa inveti sa folosesti argumente in locul jignirilor. Aa, si acum ca mi-ai spus, o sa dorm linistita la noapte ca ma "lasi" tu sa ii iau cadou iubitului meu. Ce m-as face fara tine?