| crybaby220 a întrebat:

Hei! Cam cat rezista o pereche de tenisi Vans Old Skool?

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Depinde cum ii folosesti si cum ii intretii, nimeni nu iti poate spune exact cat o sa te tina happy

| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns:

Buna ziua, o pereche din acesti adidasi daca i-ai purta ok fara sa joci football sau sa treci prin morcila sau orice chestie care duce la uzarea lor nu te-ar duce mult undeva la maxim 3 luni... daca i ingrijesti ar ajunge la peste 6-7 luni si chiar mai mult.
Daca ti-am fost de ajutor imi poti da FUNDA.

| flaviagaitan a răspuns:

Depinde cum ii pastrezi dar pot rezista 3-4 ani poate si mai mult daca ii intretii ok