| numesiprenume0 a întrebat:

Hei! Ce sansa am sa imi vina un colet de la eMAG daca il ridic dintr-un punct de-al lor de livrare? Au cumva prioritate? Cam cat dureaza? Data estimativa este de vreo 14 zile, chiar v-a trebui sa astept mai mult de o saptamana?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt foarte multe comenzi date in perioada asta si comenzile sigur mai intarzie si eu am dat o comanda la eMAG ieri si imi scrie ca va veni pe 28 noiembrie.sad

| cristi202 a răspuns:

De la EMag eu am ridicat in trei zile, luind dintr-un [unct de livrare de al lor. Nu cred ca ar trebui sa dureze mai mult de doua-trei zile.

| CatalinStoca a răspuns:

14 zile? E foarte mult. Daca iti comanzi ceva mai bine comandal ca sa iti vina direct acasa. Dureaza mult mai putin.
Funda!