| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cine a incercat lentilele de contact de la Jumbo? Sunt bune? As vrea sa-mi iau si eu, dar imi e sa nu aiba substante inflamabile sau mai stiu eu ce. De unde altundeva as putea sa iau lentile de contact pentru Halloween si ce pret ar avea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Nu conteaza de unde le iei. E clar ca daca au pret mici NU trebuie in nici intr-un caz sa ti le pui pentru ca unii cred ca daca le-au gasit ieftine,, s-au scos,,

| pcdefect123 a răspuns:

Bunicul meu foloseste lentile de la jumbo sunt decente nu au substante poti sa tii le achizitionezi cu placere!^_^