| sincernustiu a întrebat:

Hei! Curand imi voi cumpara o pereche de converse chuck taylor all star negri insa doresc sa ii iau dintr-un magazin din mall deoarece daca ii cumpar online, risc sa ma aleg cu niste fake-uri. Pe langa aceasta, in magazin ii pot proba. Stie cineva cat costa in magazin? Pe site-uri gasesc in jur de 300-400, as vrea sa stiu sigur. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pe site-uri gasesc in jur de 300-400, as vrea sa stiu sigur" - deja știi, bravo

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In jurul acestei sume ii gasesti si in magazine.

| sssab a răspuns:

Poti sa ii iei si de pe site uri care sunt legit, iti dai seama de fatada site ului daca e legit sau nu!