| rebevaa a întrebat:

Hei.De unde as putea cumpara niste bucati de carton? Mai mari as dori pentru un proiect si sa fie de la magazine nu de pe internet, daca se poate.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Cel mai simplu du-te la un magazin mare de piese cum este dedeman sau leronmerlyn si cere acolo cartoane aia o sa aiba sa iti dea si moca.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai du-te la magazine sau ia de la cineva care are si nu le mai foloseste

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

De la librarii, sau de la magazinele de bricolaj

| suntsuper a răspuns:

De la librarii, nu stiu daca ai in orasul tau o librarie numita "Libra", dar acolo au foarte multe lucruri de genul, foi colorate, cartoane mari...etc. daca nu ai, incearca pe la librariile din oras. multa bafta!

| StefanTS a răspuns:

Dedeman