| andreeabrandreea a întrebat:

Hei happy mai stiti si alte magazine online cum este miniprix, cum preturi accesibile si siguranta maxima?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Http://www.minipret.eu - Atat produse ieftine cat si scumpe adica originale.

| miawwow a răspuns:

Poti intra pe Ebay doar ca hainele, in general lucrurile, sunt din strainatate ( America, China, Japonia etc.) si dureaza ceva timp pana le aduce- aprox. 2-3 saptamani :3

| catahr a răspuns:

| DELL Outlet | - START La Reduceri
Laptopuri, Calculatoare, Tablete, Monitoare - acum totul mai ieftin.
Vezi oferte: http://www.dell-outlet.ro/
Abonează-te la Newsletter și câștiga unul din cele 100 cupoane de reducere valabile in perioada 16-28 Noiembrie