| Ralixu16 a întrebat:

Hei! Merita sa dau pe un ceas 500 lei? Ps: brandul ales este Michael Kors. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HerculePoirot a răspuns:

Daca esti un pasionat al ceasurilor si iti permiti, Da! Eu unul mi-am creat o obsesie cu ceasurile...De curand am dat 850 de lei pe un Festina dar face toti banii.Nimic nu e prea scump pentru a-ti satisface sufletul happy

| Ralixu16 explică (pentru HerculePoirot):

Multumeeesc! Mi l-am comandat si acum sunt foarte nerabdatoare sa ajunga! happy

| HerculePoirot a răspuns (pentru Ralixu16):

Sa il stapanesti sanatoasa! happy

3 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Dacă te satisface, da, dar eu unul nu as cheltui atât de mult pe un ceas