| Sℙoℕgⅇβob a întrebat:

Hei! Mi-am cumparat o pereche de blugi si abia acasa am vazut ca sunt patati. Am incercat sa scot pata folosind Vanish, stiind ca este foarte bun, insa degeaba. Aveti idee cum pot scoata pata respectiva?

4 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Dacă ți-ai băgat nasul în ei... Trebuia atunci în ziua respectivă să mergi cu bulgii înapoi la magazin, dacă era un magazin mai mare gen h&m sau c&a și cu bonul puteai să-i schimbi. Banii înapoi nu-i vedeai însă puteai să iei ceva de suma respectivă. Acum nu mai poți.
Încearcă să-i speli de mai multe ori. sau să-i mai pătezi și. așa să fie modelul.laughing

| amyana a răspuns:

Nu cred ca o sa reușești sa scoți pata ar putea fi defecțiune de la material
Dar încearcă cu cola daca sunt negri o sa iasă pata

| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Depinde si de ce sunt pătați

| PrintesaRockChichi a răspuns:

Daca nu merge cu Vanish, nu ar trebui sa mai ai incredere in roz!