| AnonimMM678 a întrebat:

Hei, puteti sa imi spuneti in cat timp revin produsele care nu mai sunt in stoc de pe H&M.As vrea sa fac o comanda de Parka dar marimea mea S nu mai este in stoc, am vazut si acum 1 luna ca nu era, si acum o saptamana a aparut iar in stoc, dar acum nu mai e, mai sunt sanse sa apara.Va rog ajutati-ma.Sau dati-mi site-uri unde as putea gasi parca.
Multumesc

1 răspuns:
| Fumiko a răspuns:

Nu poti sa mergi sa intrebi la magazin? Daca nu poate ii gasesti pe internet, sanse de a mai apare probabil mai sunt mai ales ca se cumpara.