| EdyFcsb a întrebat:

Hei salut.Am dat ieri o comanda pe eMag ieri fiind duminica. Vreau si eu sa stiu cam cand va ajunge.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Am comandat de foarte multe ori de pe eMAG. Abia astazi coletul tau va fi dus catre depozit urmand ca a 2-a zi sa fie expediat.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Maine. ( marti )

| EdyFcsb explică (pentru Jipa95):

Azi nu poate ajunge?

| Jipa95 a răspuns (pentru EdyFcsb):

Am comandat de foarte multe ori de pe eMAG. Abia astazi coletul tau va fi dus catre depozit urmand ca a 2-a zi sa fie expediat.

| BarsanDragos a răspuns:

Depinde in intre 3 si 5 zile

| Denisa_Deny_1990 a răspuns:

Depinde de cum de multe comenzi au dar ar trebui sa ajunga pana miercuri sau cel mult joi.