| niron a întrebat:

Hei salut TpU big grin. Cime ma ajuta sa imi gasesc un telefon bun pana in 1100-1300 de lei dau funga

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Huawei P10 Lite.

| crackster a răspuns:

Salut, cam asta as alege eu in acest buget. Este putin mai scump acum, dar ma astept sa-l prinzi la o oferta foarte buna de black friday:
http://goo.gl/r8k3S4

| Mimo2 a răspuns:

J5
J7
P10 Lite
Allview X4 Soul Infinity L

| stefanuc a răspuns:

Ihunt One love! Sau xiaomi redmi sau umi...

| niron explică:

Dau funda* happy

| BalaBog a răspuns:

Astepata black friday si i-ati A5 2017 zic eu o alegere buna telefonul are specificatii bune si este decent

| DannyR0 a răspuns:

Iti recomand sa achizitionezi in aceasta perioada A5 2107. L-am vazut la 1300 de lei, in conditiile in care pana acum era 1500. Mi se pare un telefon reusit, ce vine la pachet cu un procesor octa-core ce iti va satisface probabil toate nevoile si 3gb ram pentru multi tasking( mai multe aplicatii deschise simultan, poti imprti ecranul in 2, folosind in acelasi timp spre exemplu si Youtube si facebookul). El are 32gb spatiu de stocare, suficient in opinia mea, pentru a descarca o multime de aplicatii. Are usb type-c (cand il incarci nu mai trebuie bagata mufa doar intr-o directie, ci 2), always-on display ( cand sta stins poti avea un ceas care va fi mereu pornit fara a-ti consuma bateria) si unul din cele mai bune displayuri de pe piata dupa parerea mea, un super amoled cu o rezolutie 1080 x 1920 pixels. Telefonul mai este si rezistent la apa, iar butonul de home este folosit si pentru deblocari prin amprenta. Din punct de vedere al aspectului, este aratos, simplu, cu cateva caracteristici premium de la s7.
Acum ramane ca tu sa alegi ce telefon vrei sa-ti cumperi.
O zi buna!