| OAAO a întrebat:

Hei! Stiti unde as putea gasi un rucsac cu imprimeu floral, vintage, pentru scoala? Ar fi perfect un site cu asa ceva. As vrea ceva de genul: http://www.ebay.com/......1078152418

Multumesc!

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie imi plac cele de la Accessorize dar nu cred ca vand la noi pe net.

| Ruxandra15 a răspuns:

Cand A. Cand am mers in magazin avea cu Margarete eu caut din piele daca stii un site unde as gasi din piele ar fi super.

| OAAO explică (pentru Ruxandra15):

Piele nu stiu, dar imitatie este la Meli Melo happy Multumesc de raspuns, o sa merg cat de curand.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru OAAO):

Mersi mult. Chiar la Meli Melo nu am intrat

| KdyL a răspuns:

Cel mai bine poti sa comanzi pe net

| OAAO explică (pentru KdyL):

Pai de pe net vreau sa-l iau, dar nu gasesc decat pe ebay etc. si nu voiam sa ma complic cu site-uri straine. ^_^