| bibi518 a întrebat:

Hei! Stiti unde se gaseste pix cu pasta alba in judetul Suceava? Am nevoie urgent de unul ( sau 12) laughing
Daca stiti, ar fi bun si un site de pe care as putea comanda.
Multumesc anticipat.

16 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Sigur nu te referi la creioane albe (pentru umbre)? De pixuri n-am mai auzit dar...

| bibi518 explică (pentru TheCritic):

Nup, stiu diferenta dintre creioane si pixuri happy
Exista pix cu pasta alba, te asigur, nu-i o inventie de a meawinking

| TheCritic a răspuns (pentru bibi518):

L-ai mai folosit? De unde ai auzit de el?

| bibi518 explică (pentru TheCritic):

Am primit unul de ziua mea dar n-am intrebat de unde l-a luat si acum nu mai gasesc. tongue

| TheCritic a răspuns (pentru bibi518):

Intreaba persoana care ti-a luat.

| bibi518 explică (pentru TheCritic):

Am intreba-o dar nu mai stie nici ea, pentru ca l-a luat cand a fost intr-o excursie nu stiu unde

| OldSoul a răspuns:

Ai putea cauta in zimbru, posibil sa gasesti acolo.

| bibi518 explică (pentru OldSoul):

Mersi, am sa vad

| raMLesS a răspuns:

Frate, vrei să spui corector?

| bibi518 explică (pentru raMLesS):

Off ...ma omorati. Daca nu aveti cunostine minime in domeniul artei va rog nu mai comentati.
NU, NU ESTE CORECTOR! o spun a nu stiu cata oara.Stiu sa fac diferenta intre un corector si un pix, si eu vorbesc aici de pix cu pasta alba, special pentru zone luminoase. Este pentru artisti, pentru desen, cat de clar mai trebuie sa spun ca sa se inteleaga odata ca nu este vorba de corector?

| Max_David_1994 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, decat corectoare.
Bafta!

| bibi518 explică (pentru Max_David_1994):

Exista, este pentru artisti. Exact ce ai spus tu mi-a spus si vanzatoarea de la librarie happy
Acest pix este pentru desenat, nu pentru corectat cum este pasta corectoare.Cu pixul alb faci zone luminoase si este de mare ajutor cand faci portrete, mai ales pentru par.

| Max_David_1994 a răspuns (pentru bibi518):

Inseamna ca eu sunt vanzatoarea de la librarie. rolling on the floor))) rolling on the floor))))))

| panda2002 a răspuns:

Nu știu happy

| SayuriHatsuki1661 a răspuns:

Nu stiu, si eu caut de ceva timp si pe net dar si prin magazine si nu gasesc.