| ALOALO123 a întrebat:

Hei! Sunt bune produsele Emilplant?
Daca,da, ce produse imi recomandati?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cremele de corp skinenergy de la ei, miros genial si se simte in toata camera si pe unde treci mirosul. Cremele de fata mie mi se par o prostie, sunt pline de parfum. O perioada am folosit si mi s-a deshidratat tenul intr-o veselie.

2 răspunsuri:
| saturday10 a răspuns:

Crema cu extract de gutuie pentru ten mi se pare foarte buna. O folosesc de peste un an si nu am avut deloc probleme. Pe timpul verii am folosit o crema din gama skinenergy pentru tenul gras si era foarta buna pentru matifiere. Am auzit ca e foarte bun si gelul de curatare, dar nu l-am incercat, urmand sa-l cumpar curand.

| Andreeaelena005 a răspuns:

Sincera sa fiu nu le-am incercat, dar stiu multe fate care folosesc si par multumite de rezultat. De exemplu prietena mea cea mai buna foloseste crema hidratanta si a spus ca este multumita de ea. Depinde si ce produs de la Elmiplant vrei sa folosesti.