| Aaaaa1111bbbb2222 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe shein.com? Am auzit de la cineva ca a comandat de pe site si cand am incercat sa dau si eu comanda la sectiunea country nu am gasit Romania. Chiar nu se poate cumpara din Romania de pe site?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Într-o perioadă se putea. De câteva luni nu mai livrează la noi...

1 răspuns:
| LoredanaS19 a răspuns:

Din păcate nu toate site-urile isi permit sa ducă comanda in Romania pentru ca romanii nu or facut,, parteneriat " cu site-uri de genul, si de aceea la noi in Romania va fi întotdeauna greu sa cumpărăm ceva din străinătate de pe nethappy