| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU,am intrat la liceu. si maicamea mi-a zis sa-mi aleg un telefon, iar eu vreau mai mult pentru jocuri si fb ca o sa stau la camin big grin si nu stiu din care sa aleg Orange Hiro sau Utok 400d
Pot mentiona ca garantia la utok 400 d este de 5 ani

Răspuns Câştigător
| Antonicuta4 a răspuns:

Utok 400d este cel mai bun il am si eu si pot garanta ca e foarte bun!

| Fanu23 explică (pentru Antonicuta4):

Si mi-e mi se pare la fel de bun

14 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Cand ai de ales dintre 2 gunoaie nu mai sta pe ganduri, ia-l pe ala mai ieftin. Oricum din partea amandoura vei avea parte de underperformance iar dupa 3 luni iti va veni sa arunci cu el pe geam.

Sau poti sa o crezi pe antonicuta 4 care are vreo 12 ani si nu a incercat alt telefon pana acum, alegerea oricum iti apartine.

| Antonicuta4 a răspuns (pentru Seby90):

Sa stii ca am 15 ani si am mai avut 5 telefoane pana acum

| Seby90 a răspuns (pentru Antonicuta4):

Bravo tie, la 15 ani alergam pe bicicleta si jucam fotbal.

| Fanu23 explică (pentru Seby90):

rolling on the floor alergai pe bicicleta? eu credeam ca se trage cu bicicleta nu se alearga cu ea

| Seby90 a răspuns (pentru Fanu23):

Imi pare rau sa aud ca esti unul din cei cu putina imaginatie si cu tristul obicei e a intelege lucrurile exact asa cum se scriu. Iti recomand biblia, ti se potriveste.

| Fanu23 explică (pentru Seby90):

Si eu iti recomand cartea de romana. ca poate inveti sa scrii

| Seby90 a răspuns (pentru Fanu23):

Te rog arata-mi unde am gresit.

| Fanu23 explică (pentru Seby90):

"Tristul obicei e a "winking

| DAnc3 a răspuns:

Spune-mi ce buget alocat ai si-ti recomand cel mai bun telefon in acei bani.

| vladv26 a răspuns:

Iti recomand Orange Hiro este foarte bun, firma Utok este o firma foarte proasta nu ti-o recomand, chiar daca iti da garantie 5 ani, nu tio recomand, mai bine it iei Orange Hiro este si mai bun si firma este mult mai cunoscuta.De aici e alegerea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| rares110 a răspuns:

Eu iti recomand Orange Hiro dar mai bine iti cumperi un Samsung mai scump sau o marca mai scumpa dar sa fii sigur ca e bun. Orange hiro pare performant ( si chiar este ) dar se strica imediat!

| Fanu23 explică (pentru rares110):

Sa sti ca ai dreptate, se strica foarte repede.un prieten si-a cumparat Orange hiro la 5 milioane si in 2-3 luni sa bulit softu si i-a dat altu laughing