| anonim_4396 a întrebat:

Hei‚ TPU!
Am nevoie de ajutor.

Eu am mai povestit aici despre o prietenă de a mea căreia îi place de un băiat (el fiind tot un prieten)... Cei care au văzut întrebarea trecută‚ știu.

Problema e că se apropie ziua lui‚ iar ea chiar nu știe ce să îi ia cadou. Nu poate să îi cumpere orice‚ așa cum facem cu alți oameni: dulciuri‚ ceva cană.

Întotdeauna când venea ziua lui‚ nici măcar un prieten de al lui nu știa ce să îi ia‚ fiindcă el e o persoană ciudată.

Dulciuri nu poate să îi ia‚ fiindcă lui nu îi place nimic ce e dulce (nici măcar sucurile)‚ căni nu are de gând să îi ia fiindcă oricum ea vrea să îi ofere ceva special‚ nu ce găsești la orice colț de stradă.

Vă rog să îmi dați câteva idei‚ fiindcă eu chiar vreau să o ajut‚ iar alegerea unui cadou pentru el a fost întotdeauna o problemă.

DAU FUNDĂ!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca foloseste parfum da, e un cadou excelent. Alege ceva ce seamana cu ceea ce poarta in general. Cand se va da cu parfumul ala se va gandi involuntar ca e de la ea.

| Ryss a răspuns (pentru Adry05):

Da‚ o să îi spun să îi ia‚ mulțumesc! Dar‚ îți dai seama că nu îi poate lua doar un parfum.

| BIoody a răspuns:

Nu merita nimic.

| Alin1423 a răspuns:

Un tricou personalizat. ( Sa zicem ca ii place CS:GO de exemplu, ea poate sa ii dea un tricou personalizat cu CS:GO sau orice ii place lui nu neaparat jocuri ) Sper ca am fost de ajutor!

| Ryss a răspuns (pentru Alin1423):

Da‚ e și asta o idee bună.
Dar nu prea știm ce îi place‚ iar asta din cauză că el e o persoană foarte... închisă în el‚ secretoasă‚ rece. Dar merci de sugestie! ^^

| Natynuty a răspuns:

Un șampon, gel de duș, îmbrăcăminte, Parfum, sau poți să îi dai bani și să își cumpere ce vrea

| Ryss a răspuns (pentru Natynuty):

Parfumul e chiar o idee bună‚ mai ales că eu cred că îi plac‚ având în vedere că mereu miroase frumos‚ a parfum. big grin

| MirunaNegrea a răspuns:

Probabil un tricou... Totusi, chiar nu ii plac dulciurile?!

| Ryss a răspuns (pentru MirunaNegrea):

Nu. Nimic ce e dulce. I se face rău de la ele.
Odată a gustat ceva de la o prietenă de a lui‚ și nu știa că sunt dulci‚ fiindcă semănau cu niște bombonele acrișoare‚ și pe când a gustat una‚ a dat-o afara din gură. rolling on the floor)