| Andreii002 a întrebat:

Am o intrebare, daca am dat comanda la o sticla de 7 euro termo de pe aliexpress si imi vine la Posta Vamala din Bucuresti ma pot duce sa o iau SINGUR? Tin sa precizez ca am 15 ani.

4 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Da, te poți duce singur, dar trebuie sa ai buletinul și dovada că ceea ce ai primit costa într-adevăr 7 euro (le arăți "factura" de pe AliExpress). Dar e probabil să îți vina direct acasă, cu poștașul, fara ale bătăi de cap.

| Andreii002 explică (pentru Edmonds2342):

Nu prea cred...vine in cutie din cate am inteles.Multumesc!

| Edmonds2342 a răspuns (pentru Andreii002):

Ok. Succes!

| xAndruWhiteX a răspuns:

In general vine acasa, nu trebuie sa te duci tu la Posta Vamală după colet.