| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de aceste "lămpi ale prieteniei". Am auzit că atunci când atingi o lampă, cea a prietenului tău se aprinde oricât de departe ar fi. Am căutat pe net, dar nu am găsit un site de unde se pot achiziționa. Doar site-uri în care se spunea ce sunt și cum funcționează.
Aveți vreo idee de unde le-as putea achiziționa? Magazin, site, orice.
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si ce faci tu cu lampa aia? Is doar curios.Lampa aia probabil e cu wireless deci doara dacai ai net sau la ambele capete ale lampii trebuie sa fie net, asta sa se intampla magia, altfel stai si doar te uiti la o lampa banala, pe care mai dai si 150 dolari laughing. deci trebuie sa cumperi 2 lampi si alea costa 150$.Dai atatia bani pentru asa ceva? Sau crezi probabil ca alea merg asa prin telepatie sau cum anume?laughing
Stai usor ca aia 150 is doar pe lapmi, dar trebuie sa platesti si shipping si romanii te mai baga si la vama laughing deci te duce ceva 2 parapadite de lampi care nu stiu daca face 20 de dolari laughing

| alina2k18 a răspuns:

Si eu sunt interesata...
Suna binewinking
Poate imi ia si mie sefu meu [ cand o sa amwinking ].

| Ltyiiol a răspuns (pentru alina2k18):

Uite https://www.uncommongoods.com/product/long-distance-touch-lamp

Am găsit site-ul ăsta la vreo jumătate de oră de când am pus întrebarea. :)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dat căutări pe Google, m-am documentat, şi nu pare să existe aşa ceva.Cât despre atingerea unei şi aprinderea celelalte, nu există o astfel de tehnologie. Sper că te-am ajutathappy

| Ltyiiol a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite https://www.uncommongoods.com/product/long-distance-touch-lamp

Eu am găsit site-ul ăsta la vreo jumătate de oră de când am pus întrebarea și am uitat să o șterg, fiindcă, dacă le-am găsit nu mai avem nevoie. Mersi oricum!