| Ciprian_Stefan_1976 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei pasionati de cubul rubik.Se merita sa imi iau un cub de la Moyo profesionist?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand nu "Se merita" ci " merita". Si apoi, de ce crezi ca ar fi mai bun un cub cu 300 lei decat unul cu 17 lei? Eu am descoperit acel cub pe vremea lui Ceausescu (cand s-a inventat) si nu vad nici o diferenta fata de cele de astazi!

| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Hey eu mi-am luat un moyu yu long si sunt foarte multumit. Il am de 6 luni si inca merge repede si bine ca in prima zi.
L-am luat de aici: http://www.genios.ro/product/cub-rubik-profesional-romanii-talent/
Sper ca te-am ajutat:)