| Kamiii a întrebat:

: )
Am un telefon Huawei Sonic u8650 alb, și vreau o husă de silicon colorată sau cu animal print, vreau să-mi da-ți niște site-uri de unde pot cumpară huse... am căutat și eu, dar nu prea am găsit huse frumoase straight face poate voi aveți mai mult noroc puppy dog eyes please.
Mulțumesc :* Dau fundăă și vot.

1 răspuns:
| WhiskeyLullaby a răspuns:

Http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss? url=search-alias%3Delectronics&field-keywords=Huawei+Sonic+u8650+case&rh=n%3A172282%2Ck%3AHuawei+Sonic+u8650+case&ajr=0